Karlos Vémola v souvislosti s odvetou s rivalem Pirátem zamířil do nemocnice
04/08/2024 19:17 Od WPOLD
Karlos Vémola v souvislosti s odvetou zamířil do nemocnice. MMA Shorties - Každodenní informační servis ze světa MMA.
Kategorie
Karlos Vémola na turnaji OKTAGON 58 skutečně doručil to, co předesílal, tedy porazil rivala Attilu Végha, srovnal na sérii na 1:1 a následně ukončil kariéru. Tedy jen částečně. Terminátor totiž sice sundal rukavice, ale následně je nepoložil do středu klece, jak se to běžně dělá, ale předal je rivalu Véghovi a vedení organizace s tím, že pokud by byl zájem o velkolepé završení trilogie, tak je pro. Jiný zápas ho však prý jinak nezajímá. Vše tedy tak nějak stálo na slovenském veteránovi, protože je jasné, že vedení by třetí zápas jistě uvítalo. Attila si tedy vzal nějakou dobu na rozmyšlenou a následně poslal vzkaz Vémolovi i vedení, díky čemuž jsme se dočkali potvrzení hned dvou soubojů - Vémola vs Végh 3 a Vémola vs Pirát 2.
Lauberová bohužel odhalila Clash podvod, na který se chytil celý svět. MMA Shorties - Každodenní informační servis ze světa MMA.
02.08.2024
"Je to frajer, který mě knockoutoval v prvním kole. Nesmím podcenit vůbec nic, musím se na něho připravit na 110 procent. Je to pro mě velice důležitý zápas, abych si napravil reputaci, že jsem prostě udělal chybu, kterou dokážu napravit," uvedl Vémola pro CNN Prima NEWS.
"Od pondělí naskočím do plného tréninku. Proto jsem velice rád, že mi pan doktor Petr Neoral vyšel vstříc, že mě i v neděli vezme do ordinace, aby zkontroloval všechna moje zranění, všechny moje rány. Abychom to prošli, udělali sona, ultrazvuky. Abych zkrátka nenaskočil po pár měsících do přípravy a něco si neurval. Všechno projdeme, zkontrolujeme."
Karlos v minulosti bral rady doktorů na lehkou váhu, ale následně přeci jen musel upravit režim, díky čemuž už je delší dobu bez většího zranění. Doufejme tedy, že to tak bude i pokračovat a my díky tomu uvidíme dva skvělé souboje. A možná se třeba najde čas i na box s Čepem. Přeci jen už jde o finální rovinku celé kariéry.
Co nás čeká?
7.9. - Oberhausen - OKTAGON 60
Buchinger vs Eskiev
Stolze vs Kohout
Poppeck vs Montagnac
Polívka vs Cordero
Nazhand vs Handanagić
Grabinski vs Bahník
Palokaj vs Ryšavý
Kirtzel vs Reso
Bartl vs Solaja
Hromek vs Al
21.9. - Brno - OKTAGON 61
Askham vs Muradov
Paradeiser vs Duque
Keita vs Legierski
Sanikidze vs Cartwright
Kalašnik vs Palaiologos
Lengál vs Fry
Roušal vs ?
Stanovský vs Shadrin
Gabal vs Staines
Smajić vs Bolander
12.10. - Frankfurt - OKTAGON 62
Jungwirth vs Eckerlin
Coga vs Račić
Langer vs Fleury
Topallaj vs ?
Engizek vs ?
9.11. - Bratislava - OKTAGON 63
Pirát vs Vémola 2
Pukač vs ?
29.12. - Praha - OKTAGON 65