Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » Karlos Vémola se chlubí, jaké speciality na Végha použil, což nikdo nečekal

Karlos Vémola se chlubí, jaké speciality na Végha použil, což nikdo nečekal

Karlos Vémola sice hlásil, že v rámci přípravy na Odvetu století udělal celou řadu změn, ale málokdo tomu věřil. Terminátor je totiž známý svým přímočarým stylem, který je o tlaku a přenesení boje na zem. V souboji s Attilou jsme však přeci jen viděli více postoje a dalších specialit, které si Vémola připravil.


A je to v háji! Se soubojem McGregor vs Chandler se můžeme rozloučit?

„Hodně se mi osvědčila věc, kterou ode mě lidi nečekali, a to byla práce na kleci. Po tom kiksu, co jsem udělal s Kinclem, že jsem se spoléhal na body a jenom jsem tlačil, tak jsem si řekl, že tady na to spoléhat nebudu. Hodně jsem ustupoval, posílal jsem mu tam lokty, kolena.

Dělal jsem věci, kterými jsem mu třeba úplně neubližoval, ale on se jich obával, aby náhodou to koleno nepřišlo znovu, nebo ten loket, a tím se mi víc otevřel k takedownům nebo jiným věcem. My jsme na tom hodně pracovali a ten level change, ta změna, úder, spadnout dolů, na druhou stranu, myslím si, že to tentokrát fungovalo, protože když si vzpomenu na zápas s Kinclem, tak jsem byl furt v jedné pozici a myslel jsem si, že tím, že tlačím, že dominuju.

Tenhle ten mix fungoval a myslím, že ani Attila, ani jeho tým to nečekali, že budu takhle rychle měnit pozice a přicházet s úderama. Nikdo by tohle nečekal, ale moje údery na Attilu Végha rozhodly, protože pár jich do hlavy dostal a ten přechod na ten triangle, to už je jedna z věcí, kterou trénujeme dnes a denně a je to taková moje rutina, ale ten tlak jsem vytvořil k tomu, abych si tam přešel,“ pochlubil se Vémola, díky čemu vlastně na rivala vyzrál.
   

Už teď se mluví o trilogii

„Trilogie? Už se o tom mluvilo i na tiskové konferenci. Myslím si, že je to nyní v rukách organizace. Já osobně jsem si myslel, že tento druhý zápas nebude tak vyhajpovaný a tak zajímavý. Slyšel jsem hlasy, které mluvily o tom, že to nikoho nezajímá, že Karlos prohrál s Pirátem a já ho zabiju a podobně, což se však nestalo. Za mě je teď trilogie ještě zajímavější. Lidi totiž nevědí, co by se stalo. Ví se, že Attilka dokáže zničit, ale i Karlos dokáže zničit. Je tu tedy velká otázka. Určitě si k tomu sednu s Palem a Ondrou a probereme to. Kdyby ta trilogie bola, tak maximálně do roka. Pak už by to podle mě byl nesmysl. Kdyby na to nedošlo, tak se nic neděje. Ale asi takhle,“ reagoval Attila Végh ve svém živém vysílání.

„Na kolik procent bych do toho čel? Jsem nastavený tak, že určitě na více procent, než do odvety. Proč? Protože mě to přeci jen chytlo. Chytlo mě to. Příprava mě pohltila. Vlastně jsem do toho měl více chuti, než v přípravě na první zápas. Ta pauza 5 let mi vlastně pomohla. Cítím se mladý a silný. Přitom budu mít 39 let. Cítím se opravdu dobře.“
 

20.7. Bratislava – OKTAGON 59

Lima vs Magard 2 – o titul bantamové váhy

Paradeiser vs Torres

Barborík vs Rajewski

Čepo vs Kartal

Kníže vs Úškrt

Wawrzyniak vs Michailidis

Roušal vs Novák

Ďatelinka vs Raška

Szabová vs Álvarez

Bogdanović vs Keita
7.9. – Oberhausen – OKTAGON 60

Stolze vs Kohout

Nazhand vs Handanagić

21.9. – Brno – OKTAGON 61

Kalašnik vs ?

Lengál vs Fry

12.10. – Frankfurt – OKTAGON 62

Jungwirth vs Eckerlin

Coga vs Račić

Engizek vs ?

29.12. – Praha – OKTAGON 65
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *