Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » „Jsem idiot!“ přiznal Strickland a ukázal zranění, které si udělal na motorce

„Jsem idiot!“ přiznal Strickland a ukázal zranění, které si udělal na motorce

Bývalý UFC šampion střední váhy Sean Strickland platí za velkého svéráze, který se nebojí šokovat a jít proti proudu. Také je známý tím, že úplně neřeší své zdraví, respektive ho často riskuje. Před jedním z UFC zápasů se například nechal několikrát trefit římskou svící, což mu způsobilo nepříjemné popáleniny. Nyní se navíc zranil na motorce.


A máte to! Šampion Jon Jones dává za pravdu Jiřímu Procházkovi

„No, musím se vám přiznat. Trochu jsem přecenil své síly. Zkoušel jsem svou motorku zvednout na zadní, což se mi povedlo a chvíli jsem tak dokonce balancoval, ale bohužel jsem to přehnal a skončil jsem na zádech. Trénink dneska bude stát za hovno. Jsem idiot. Rozšvihal jsem se na motorce, ale musím se sebrat a jít na trénink,“ přiznal se Strickland, že měl bohužel nepříjemný zážitek na motorce.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sean Strickland (@stricklandmma)
Strickland popudil Alvareze

Před svým zápasem s Paulem Costou, který se odehrál na galavečeru UFC 302, Strickland na mediálním dni prohlásil, že se nikdy nechce stát jedním z „těch kreténů, které přecházejí na box bez rukavic, a tvrdil, že BKFC platí svým bojovníkům „úplné hovno“. Alvarez debutoval v BKFC loni v dubnu proti Chadu Mendesovi a vyhrál na body. O osm měsíců později byl čtyřicetiletý bojovník ukončen ve druhém kole králem BKFC Mikem Perrym. 

V reakci na Stricklandovu kritiku organizace Alvarez prohlásil, že v BKFC vydělává více než bývalý šampion střední váhy v UFC. „To je ironie pro člověka, který doslova celý život bojoval v UFC, za nic. Dostal jsi svůj první malý velký plat a teď budeš pomlouvat organizaci, která teprve začíná,“ řekl Alvarez Arielu Helwanimu v pořadu The MMA Hour.
„Přišlo mi od něj roztomilé, že řekl něco o placení. Asi se mu v UFC daří dobře, ale já vydělávám víc než Sean Strickland a zápasím bez rukavic. Hej, zm*de, platí víc, než dostáváš ty,“ dodal Alvarez.

Přestože si Strickland na turnaji UFC 302 připsal vítězství, jeho výkon byl opět kritizován, protože přítomní fanoušci v některých momentech zápasu bučeli. „Celé to stálo za houby, zápas stál za houby, publikum stálo za houby, bylo na nic, že to byl hlavní předzápas,“ vysvětlil Alvarez.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *