Jiří Procházka předpovídá titulovou odvetu Ankalaev vs Pereira 2
30/07/2025 14:44 Od Pavel Bartos
Kategorie
Pokud vše půjde dobře, v což všichni doufáme a věříme, tak Jiří Procházka v říjnu na turnaji UFC 320 porazí Rountreeho a vybojuje si tak další titulovou šanci. A s kým se případně utká? S vítězem odvety Ankalaev vs Pereira 2. Čí výhru by si tedy přál?
"Nechť vyhraje ten lepší. S Alexem už máme příběh a pokud by byl třetí zápas, tak prostě musí přijít výhra. Tam už není jiná možnost. Třetí souboj by byl skvělý. Druhá linie je Ankalaev. S tím bych se moc rád utkal.
Kdo podle mě vyhraje? Myslím si, že rozhodne to, jak dobrý bude Alex Pereira, což rozhodlo i první zápas. V tom prvním zápase tolik neútočil a držel se zpátky. V lepší formě by vyhrál, ale uvidíme, jak na tom bude. Ankalaev udělal dobrou práci, jak mu chytal ruce a střídal levely nahoru a dolů. Předvedl skvělý výkon," reagoval Jiří Procházka na otázku Ariela Helwaniho, čí výhru by si vlastně přál a jak odvetu vidí.
4.10. - UFC 320
Ankalaev vs Pereira 2
Dvalishvili vs Sandhagen
Procházka vs Rountree
Shahbazyan vs Muniz
Chiasson vs Santos
Pyfer vs Magomedov
Gautier vs Diaz
Basharat vs Gutiérrez
Kde bude možné zápas sledovat?
Turnaje UFC jsou k vidění na programu Nova Sport 6, který vysílá hlavní kartu (i Prelims karty, pokud nastupuje nějaký CZ/SK zástupce) a který naleznete například v balíčku Telly, který můžete mít už od 300 Kč.