Jiří Procházka odhaluje, jaké signály má z týmu rivala Pereiry
05/11/2025 09:54 Od Pavel Bartos
Kategorie
Vlastně hned po turnaji UFC 320 se začalo spekulovat o tom, jak to vlastně bude na vrcholu polo-těžké váhy. Na trůn se totiž sice vrátil Pereira, ale ten se nechal slyšet, že by rád do těžké váhy na zápas s Jonesem, což by pro Procházku znamenalo, že by musel bojovat s někým jiným. Jaké jsou tedy aktuální signály?
"Už jsou na stole konkrétní scénáře, které se začínají rýsovat. V pátek jsem obdržel informace od svého manažera a následně jsem to konzultoval se svými trenéry. Zatím ale nemohu nic prozradit veřejně. Už jsou ale na stole nějaké scénáře," odhalil Procházka skvělé zprávy pro Sport.cz, s tím, že by mělo být relativně brzy jasno, "Do konce listopadu, případně nejpozději do konce roku."
A jaké má Jiří signály z týmu Pereiry? "Podle všeho to vypadá, že půjde do utkání s Jonem Jonesem v těžké váze. Snaží se o to. Mně je to jedno. Držím jediné stanovisko. Chci zápas o titul a je mi jedno s kým. Je mi jedno, jestli to bude Magomed Ankalaev, nebo Carlos Ulberg."
22.11. OKTAGON 80 - Mnichov:
M. Legierski vs. Attila Korkmaz
C. Jungwirth vs. Niklas Stolze
Máté Kertész vs. F. Klinkhammer
R. Paradeiser vs. J. Lutterbach
Gokhan Aksu vs. Denis Frimpong
A. Poppeck vs. Marek Mazuch
E. Brajshori vs. Matouš Kohout
E. Black-Dell vs. Eemil Kurhela
M. Deiga-Scheck vs. T. Saldana Smith