Jak zatím vypadá možný nejlepší turnaj v historii scény OKTAGON 72 v Edenu?
05/05/2025 16:18 Od Pavel Bartos
Kategorie
OKTAGON vedení se sice po první stadionové akci v Edenu nechalo slyšet, že podobné turnaje nebudou zvykem každý rok jako Štvanice, ale i přesto se letos dočkáme znovu, za což vděčíme hlavně souboji Vémola vs Végh 3, který si završení na podobném eventu jistě zaslouží. Na co dalšího se můžeme těšit?
O hlavní zápas se postará zmíněné završení trilogie Vémola vs Végh 3. Série je zatím vyrovnaná 1:1, takže uvidíme, kdo získá rozhodující výhru a s ní i speciální Infinity opasek, který je ve hře.
Co dalšího turnaj nabídne? Hned několik titulový soubojů a také část druhého kola milionové pyramidy, což slibuje hodně zajímavou podívanou. K tomu přidejte německou hvězdu Vosgroneho a máte hodně lákavé menu.
14.6. - Praha - OKTAGON 72
Vémola vs Végh 3 - o Infinity opasek
Muradov vs Kincl - o prozatímní opasek krále střední váhy
Szabová vs Pudilová - o prozatímní opasek královny bantamu
Peňáz vs Wawrzyniak
Engizek vs Stanton
Veličković vs Paradeiser
Vosgrone vs Alsina
Dalaslan vs Gumienna
? vs ?
? vs ?