Hodně dlouhá podmínka! Tadeáš Růžička poprvé reaguje na trest za loňský incident
29/03/2024 10:29 Od WPOLD
Tadeáš Růžička poprvé reaguje na trest za loňský incident. MMA Shorties - Každodenní informační servis ze světa MMA.
Kategorie
Tadeáš Růžička minulý rok plnil titulky předních domácích médií, ale bohužel to nebylo v souvislosti se sportovním úspěchem, ale v souvislosti s incidentem, ke kterému došlo v pražských ulicích. To, že dojde k nějakému konfliktu, je poměrně běžné, ale v tomto případě sociálními sítěmi kolovalo i hodně kontroverzní video, v souvislosti s nímž si už Mawar vyslechl trest. Jak na něj reagoval?
https://www.mmashorties.cz/organizace-redface-po-vsech-peripetiich-a-problemech-hlasi-velkou-ztratu/
"Mám dvě obvinění za výtržnictví, nikoli ublížení na zdraví, což je paradox… Ale jo, čekal jsem to. Sice jsem nečekal tak dlouhou podmínku (40 měsíců), ale oukej, díky Bohu za svobodu a že můžu pokračovat. Ještě to celé není u konce. Přemýšlíme, že bychom se odvolali, ale já už to nechci nijak dál protahovat, platit a tak dále. I to byl jeden z dalších důvodů, proč jsem se musel vrátit do Česka," reagoval Růžička poprvé pro Sport.cz na trest, který je sice podmíněný, ale podmínka je opravdu hodně dlouhá.
Růžička se kvůli incidentu dostal do hledáčku předních médií, což věci také nepomohlo, "I to byl důvod, proč mi takhle přepnulo. Ztratil jsem sám sebe. Jednak věřím v sebe, Boha, a že v životě jsou zkoušky, lekce a tresty. Tohle k tomu patřilo.
Tyhle pády ukážou pravý charakter. Jestli se z toho člověk dokáže vyhrabat, nebo ne. Pro mladé kluky jsem vzorem. Když uvidí, že se nedaří a je třeba něco změnit a šlápnout do toho, tak se to všechno otočí. Takhle jsem to i plánoval, furt mám velkou podporu. Jak do mě šla média, tak mi naopak dala brutální sledovanost. Na Instagramu mám u stories denně 40-50 tisíc zobrazení. Je mi jedno, zda to jsou hejtři, nebo fanoušci. Dneska rozhodují čísla a podle toho se určují peníze za zápas."
Růžička je zpátky v Česku a posílá jasný vzkaz
Tadeáš Růžička byl hodně dlouho v Thajsku, kde dokonce absolvoval náročný zápas, který skončil ošklivým zraněním. Nyní je však zpět v ČR a má jasný vzkaz, "Lidi, musel jsem se vrátit zaplatit právníka, sehnat peníze a sehnat nějaký zápas. Jedu rovnou do gymu a pokračuju. Tento rok mě poznáte tak, jak jste mě ještě nikdy nepoznali.
Takže Borisi, titul v 70 kg držím já. Zápasil jsem skoro před půl rokem. Chci obhajobu. Lidi mě tam chtějí také vidět. Do léta bych si přál někoho knockoutovat a obhájit svůj titul." Uvidíme tedy, na jaké akci se najde místo pro Růžičku, aby mohl poprvé obhajovat.