Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » Drzý Čert reaguje na výhru nad marným Kotlárem a vysvětluje, jak se zrodilo tvrdé KO

Drzý Čert reaguje na výhru nad marným Kotlárem a vysvětluje, jak se zrodilo tvrdé KO

Čert Kotlár
Diego Kotlár se sice před časem nechal slyšet, že se v rámci organizace Clash of the Stars nakazil žloutenkou, takže má zkažený celý život, ale následně se prý vyléčil, takže v pátek nastoupil do zápasu v rámci organizace RedFace. Jeho soupeřem byl dvojník Aleše Bejra Drzý Čert, který se se soupeřem vůbec nemazal a doručil hned na začátku prvního kola ukončení via KO.


Veronika Zajícová znovu provokuje fanoušky v titěrných plavkách

„Diego samozřejmě jako vždy sliboval demolici. To k němu patří. A na druhou stranu, kdyby to tak nehrotil, asi by to lidi nelákalo. Je škoda, že nedal aspoň něco do přípravy, neboť na zápas s Karlosem se připravoval. Přípravou by měl i lepší psychiku a zápas by mohl vypadat trošku jinak.

Samozřejmě Diego má určitou váhu a kdyby mě trefil, tak mám vymalováno! Nicméně tohle jsem schopný si pohlídat. Nechci se ho úplně zastávat, protože se na přípravu vykašlal, ale má můj respekt, že nastoupil. Ono stát v kleci není tak jednoduché, jak to vypadá.
V ohrožení jsem se vůbec necítil od začátku, jednou mě sice trochu líznul, ale nebylo to skoro cítit. Ono to sice tak nevypadalo, ale dostal tvrdý úder na spánek, ale čekal jsem, že se ještě postaví… škoda.

Jak jsem již už několikrát říkal, tohle byl můj první zápas. Byl to tedy jen box, ale mě baví MMA a určitě bych rád pokračoval a vyzkoušel si zápas v MMA,“ rozpovídal se Čert pro topfight.

Mnozí totiž spekulovali o tom, že Kotlár ani nedostal úder, ale evidentně došlo k zásahu spánku, což je vždy hodně nepříjemné.
Diego předvedl svůj klasický nevýkon, když vyslal pár úderů a poté se nechal trefit bombou, po které šel k zemi. Tam teatrálně třásl hlavou a snažil se vstát, v čemž ho povzbuzoval i přítomný rozhodčí, který to však po chvíli vzdal a souboj ukončil. Kotlár tak zatím nastoupil do celkem 2 zápasů, které netrvaly ani minutu, což je hodně působivé a dá se očekávat, že v dalším boji ho už neuvidíme.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *