Každodenní informační zpravodajství ze světa MMA obohacené o rozhovory, reportáže a zajímavosti

"Dostane facku a pláče?" kroutí Pirát hlavou nad profackovaným Sivákem

06/01/2026 08:30 Od Pavel Bartos

Kategorie

Domácí scénou poslední dny zmítala další kauza Vaška Siváka. Původně se totiž proslýchalo, že byl vyveden z turnaje FNC, ale sám Sivák nakonec odhalil, že dostal od vedení organizace facky, což se mu vůbec nelíbilo. Mnozí však upozorňují na to, že pokud se neumí chovat, tak si ani nic jiného nezaslouží.

"Nechápu, že se mu Rytmus vůbec omlouval, smradovi drzému," komentoval Mikulášek v rozhovoru s Pirátem video, na kterém se Sivák dohaduje s Rytmusem o celém incidentu. "Ještě bych mu přidal jednu na cestu. Vleze tam, na všechny je drzý, slyšel jsem, jak se s nimi baví. A ještě si bude stěžovat? Ty smrade. Divím se, že ho Matúš nechytil, neohnul ho přes koleno a nedal mu přede všemi přes prdel. Sivák se chová jako kus špinavého hovada. Já toho kluka měl víceméně rád, ale od té doby, co mi napsal tu zprávu, je to pro mě obyčejné lidské dno, lidská špína. Sám bych mu jednu napálil... Podle mě si Vašek myslel, že o tom nikdo nezačne mluvit, že se to nikdo nedozví. Proto se teď stydí a dělá ze sebe ještě většího gangstera, než je."

"Dělá ze sebe gangstera, vyhrožuje lidem. Pak dostane facku a pláče? Neumím si představit, že bych před 20 lety přišel domů a stěžoval si na internetu," přidal se i Pirát.

17.1. OKTAGON 821 - Dusseldorf:

Engizek vs Jotko

Humburger vs Zawada

Ilbay vs Ryšavý

Bartl vs Oniszczuk

Al vs Šebek

Palokaj vs Hendin

Doussis vs Orlov

Cigánik vs Adorf

Zenuni vs Tuysuz

Sadiković vs Molapo

Související články