Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » Došlo prý k zásadnímu posunu v kauze Růžička a bezvládného muže z videa

Došlo prý k zásadnímu posunu v kauze Růžička a bezvládného muže z videa

Domácí scénu nedávno zasáhla kauza kolem bojovníka Tadeáše Růžičky, o které masivně informovala média napříč spektrem. Uniklo totiž video, na kterém se Mawar hodně nevybíravým způsobem snaží vzbudit muže v bezvědomí, kterému ještě nadává a zesměšňuje ho. Policie po muži z videa začala pátrat a vyzvala všechny, kteří by mohli o muži nebo kauze něco vědět, ať se případně ozvou. Zatím jsme se však nedozvěděli žádné nové informace, tedy až doposud, protože prý došlo k zásadnímu posunu.

„Alibistické kecy,“ opřel se Marpo skrze kauzu Růžička do Ondřeje Novotného

„K incidentu s bezvládným mužem, kterému sprostě nadává a fackuje ho, se zatím nevyjádřil,“ komentoval novinář Michal Janotka jedno z Mawarových posledních vyjádření, ve kterém mluví o tom, že dlouhé roky motivuje lidi kolem sebe tím, jak maká a dře. „Podle informací Krimi Zpráv se však policistům konečně podařilo neznámého muže najít. Jak to navíc vypadá, Růžička má další problém. Vše prý začalo ve chvíli, kdy se chtěl kolem 2 hodiny ráno se svou přítelkyní najíst,“ doplnil Janotka za CNN Prima News, že už se údajně podařilo najít muže, který má být na videu, což je velký posun, protože nyní bude moct policie zjistit i další stranu příběhu. Otázkou však je, zda se informace dostanou i na veřejnost.

 

Stanice CNN Prima News nicméně informovala i o dalším incidentu, který poslední dny obletěl sociální sítě. Právě Janotka získal zpověď dívky, která celou věc medializovala a která v podstatě zopakovala to, co už zaznělo na jejím profilu. 
   

Dívka popisuje šokující setkání s Tadeášem Růžičkou

Dne 13. srpna jsme byly s Eliškou svědky incidentu s Tadeášem Růžičkou, kdy brutálně vyhrožoval svojí přítelkyni a naváděl ji k tomu, aby Elišku zmlátila (o což se na jeho povely pokoušela) a následně mi dal pěstí.

V brzkých ranních hodinách vešel pár do Burrita Loca. Pozorovala jsem plakající slečnu a kluka, který jí poroučí, ať mu koupí jídlo, že má hlad. Slečna se pokoušela odejít, ale on ji vždy od dveří dotáhl směrem k pultu. Říkal jí, že jí znásilní někoho z rodiny, že ji zmlátí, že je nemožná, že by se za sebe měla stydět.
  

Slečně jsme nabídly pomoc a zeptaly se, jestli je v pořádku. Stále plakala a děkovala nám, ale říkala, že musí zpátky za přítelem. Bála se ho. Následně jsme sledovaly jejich odchod, kdy jí asi o 100 metrů dál vzal za vlasy a hodil s ní po kovové zábraně. Vyšly jsme tedy jejich směrem.

Slečna zabočila do ulice a Tadeáš pokračoval, přičemž jsme na něj křičely a snažily se ho konfrontovat s jeho chováním. Najednou byl strašně milý a říkal nám, že jsme celou situaci špatně pochopily. Nemělo smysl mu dál říkat, že je č*rák, takže jsme se otočily zpátky směrem domů.

Zastavily jsme se opět u Burrita a po chvíli se dva zmínění spolu objevili. Slečna začala do Elišky bít pěstmi a kopat. Vedle ní stál Tadeáš Růžička a dával jí povely typu: ‚Zabij ji.‘ Poté Elišce plivnul do obličeje.
  

Byla to dost vyhrocená situace a detaily mi už mozek vymazal. Já na kluka, kterej svoji sjetou holku instruoval k bitce, mluvila. Už si nepamatuju, co konkrétně řekl, ale by to fakt nechutný, takže jsem mu dala facku, načež jsem vzápětí dostala brutální dělo pěstí,“ informoval server Top-Fight.cz o příběhu Aleny, která se se svým zážitkem podělila na sociálních sítích.

„Jelikož policie se Tadeáše Růžičku snaží vyhmátnout už nějakou dobu (čemuž napomohl incident z minulého měsíce, kdy do bezvědomí zbil náhodného člověka a ještě si to natočil), tak si stejně myslím, že se jim to díky tomuto incidentu nepodaří.
  

Proto jsem se rozhodla celý příběh sepsat. Samozřejmě policie přijela na místo, bohužel oba stihli ujet Boltem, ale už jsme byly i na výslechu a řeší se to.

Jsem z toho stále v šoku, nicméně to chci vyvést alespoň takto do veřejného prostoru. Jelikož se v těchto sportech vůbec nevyznám označím organizace, které mě v souvislosti s ním napadají a budu doufat, že se o jeho aktivitách rozšíří povědomí v této komunitě,“ doplnila pak studentka vyšší odborné herecké školy. Alena do svých stories přidala i fotografii, jak měla po údajném incidentu dopadnout.


Štítky:

0 komentářů na “Došlo prý k zásadnímu posunu v kauze Růžička a bezvládného muže z videa”

 1. Pingback: Vnadná šampionka čelí kritice! Bridges však odhaluje, jaký má s McGregorem vztah

 2. Pingback: Promotér Le Sy líčí, co mají organizace Clash of the Stars, UFC, OKTAGON a další společné | Shorties

 3. Pingback: Trůn je volný! Promotér Novotný oficiálně potvrdil odebrání OKTAGON titulu | Shorties

 4. Pingback: "Termín máme!" hlásí Procházkův trenér Karaivanov, ale má to jeden velký irský háček

 5. Pingback: Vnadná šampionka čelí kritice! Bridges však odhaluje, jaký má s McGregorem vztah - discordmmawatch.site

 6. Pingback: Šampion Bellatoru Vadim Nemkov učinil velké rozhodnutí a chystá přestup | Shorties

 7. Pingback: „Termín máme!“ hlásí Procházkův trenér Karaivanov, ale má to jeden velký irský háček - discordmmawatch.site

 8. Pingback: Veterán Chael Sonnen se přiznal v kauze napadení v hotelu | MMA Shorties

 9. Pingback: Jon Jones nedokáže držet krok s nezastavitelným Aspinallem?! | MMA Shorties

 10. Pingback: Bývalý šampion UFC se po hrůzostrašném zranění vrací zpět do boje | Shorties

 11. Pingback: Promotér Le Sy líčí, co mají organizace Clash of the Stars, UFC, OKTAGON a další společné - discordmmawatch.site

 12. Pingback: Trůn je volný! Promotér Novotný oficiálně potvrdil odebrání OKTAGON titulu - discordmmawatch.site

 13. Pingback: Veterán Chael Sonnen se přiznal v kauze napadení v hotelu - discordmmawatch.site

 14. Pingback: Bývalý šampion UFC se po hrůzostrašném zranění vrací zpět do boje - discordmmawatch.site

 15. Pingback: Šampion Bellatoru Vadim Nemkov učinil velké rozhodnutí a chystá přestup - discordmmawatch.site

 16. Pingback: Jon Jones nedokáže držet krok s nezastavitelným Aspinallem?! - discordmmawatch.site

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *