Doba dobra přichází? Jake Paul posílá do světa poděkování a zajímavý vzkaz
16/11/2024 10:45 Od Pavel Bartos
Kategorie
Jake Paul není v komunitě kolem bojových sportů nijak extra oblíbený, což se po výhře nad Tysonem asi jen tak nezmění, ale nikdo mu nemůže upřít, že na sobě pracuje a tvrdě dře, což se pak projevuje i v ringu, kde ho zatím porazil jen Tommy Fury. Paul navíc po poslední výhře právě nad Tysonem poslal do světa poděkování a pozitivní zprávu.
"Tahle noc by neměla být o mně, ale o skutečných hrdinech, kterým bych chtěl touto cestou poděkovat. Rád bych poděkoval armáde, sestrám, doktorům, policistům, hasičům, farmářům, řidičům kamionů a všem, díky kterým se tenhle svět dál točí. Děkuji Americe. Právě přichází doba pravdy a dobra. Všechno ve světě se mění k lepšímu. Čekají nás dobré časy. Je mi ctí, že mohu být součástí Ameriky," poslal Jake Paul po souboji s Tysonem hodně pozitivní vzkaz, kterým možná narážel an nedávnou výhru Donalda Trumpa, který jistě do světa přinese mnoho změn. To, jestli budou opravdu tak pozitivní, se teprve dozvíme,
Paul reaguje na výhru
"V první řadě bych rád vyjádřil respekt k Mikeovi, protože je to opravdu obrovská legenda tohohle sportu. Bylo mi velkou ctí, že jsem se s ním mohl utkat. Je to nejlepší boxer všech dob. Z mého pohledu je to prostě GOAT. Když jsem vyrůstal, tak jsem k němu vzhlížel a hodně jsem se jím nechal inspirovat. Běz nej bych tu dnes prostě nebyl. Je to ikona. Jsem moc rád, že jsem se s ním mohl utkat. Je to největší borec na světě. Čekal jsem tedy, že to bude těžký zápas a taky nakonec byl," reagoval Jake Paul na výhru a vyjádřil soupeři velký respekt, který si Tyson jistě zaslouží.
Nic to však nemění na tom, že jsme viděli naprosto jednoznačnou podívanou. Tyson se bohužel ani nedostal k tomu, aby nějak zahrozil, ale naopak většinu souboje jen bránil a schytával údery.