Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » Do UFC zatím ne! Na Dominika Humburgera čeká v KSW těžká zkouška

Do UFC zatím ne! Na Dominika Humburgera čeká v KSW těžká zkouška

Český zápasník Dominik Humburger (8-1) byl v posledních týdnech spojován s projektem Dana White´s Contenders Series, ve kterém se bojovníci snaží zaujmout generálního ředitele UFC Danu Whitea a získat smlouvu s americkou organizací. Nyní už je však jasné, že Humburgerův příští zápas bude v polské organizaci KSW.


To tu ještě nebylo! Český obviněný nájemný vrah vyzývá rivala na bitvu bez pravidel

Jeden z polských profilů před časem na platformě X přinesl spekulaci o tom, že by měl Dominik Humburger zamířit do projektu Dana White´s Contender Series, kde se bojuje o UFC kontrakty. „Je mi líto, ale ještě to říct nemůžu. Něco je v řešení, ale je to otázka na mého manažera. Nemůžu odpovědět, protože nechci ublížit sobě a organizaci. Až to bude venku, tak to budete vědět jako první,“ reagoval na začátku června pro Sport.cz sám Humburger.

Dominik Humburger má však stále platnou smlouvu s organizací KSW a tak jeho další zápas bude opět v polské organizaci. Český bojovník se představí 20. července na galavečeru KSW 96, který se koná v polské Lodži. Jeho soupeřem bude zkušený postojář Radoslaw Paczuski.

Radoslaw Paczuski (5-2) má za sebou poměrně úspěšnou kariéru v kickboxu. Je amatérský šampion v K-1, šampion organizace FEN v K-1 a bývalý šampion organizace DSF Kickboxing Challenge. Jako první bojovník v historii dosáhl na mistrovské pásy dvou nejvýznamnějších organizací propagujících profesionální kickbox v Polsku.

Do MMA vlétl jako blesk a během tří let si vybudoval bilanci 5-0. Jenže v posledních dvou zápasech se mu nedařilo podle jeho představ. Nejprve v těsném zápase podlehl Tomaszi Romanowskimu a poté byl poprvé v kariéře ukončen bývalým legendárním šampionem KSW Michalem Materlou. Humburger se v posledním zápase radoval z vítězství nad Adrianem Dudkem, kterého ukončil ve druhém kole.    

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený KSW (@ksw_mma)
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *