Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » Diego Kotlár se chlubí, kolik dostal za poslední potupné KO! Co si pořídí?

Diego Kotlár se chlubí, kolik dostal za poslední potupné KO! Co si pořídí?

Kotlár
Diego Kotlár se sice před časem nechal slyšet, že se v rámci organizace Clash of the Stars nakazil žloutenkou, takže má zkažený celý život, ale následně se prý vyléčil, takže nakonec nastoupil do zápasu v rámci organizace RedFace. Jeho soupeřem byl dvojník Aleše Bejra Drzý Čert, který se se soupeřem vůbec nemazal a doručil hned na začátku prvního kola via KO. Navzdory prohře si však prý Kotlár přišel na hezký balík peněz, který už ví, jak využije.


Tak to je pořádná výzva! Vašek Sivák už zná svého dalšího soupeře

„Za zápas s Čertem jsem dostal 100 tisíc, tak si půjdeme koupit tu ledničku, kterou potřebujeme,“ cituje topfigh Kotlára.

Hned po souboji se mluvilo o tom, že byl duel zmanipulovaný a že došlo k předání telefonu, což nakonec vedlo k tomu, že organizace oznámila, že oběma pozastaví výplaty s tím, že dostanou šanci na odvetu. Na tu však nakonec nedojde a výplaty tedy nejspíš přeci jen putovaly svým majitelům. 

Čerta však na další RedFace akci přeci jen uvidíme, jen proti jinému soupeři. Na začátku srpna v Ústí ho totiž čeká Imri Baron.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RED FACE (@redface.cz)
Jak Čert reagoval na výhru?

„Diego samozřejmě jako vždy sliboval demolici. To k němu patří. A na druhou stranu, kdyby to tak nehrotil, asi by to lidi nelákalo. Je škoda, že nedal aspoň něco do přípravy, neboť na zápas s Karlosem se připravoval. Přípravou by měl i lepší psychiku a zápas by mohl vypadat trošku jinak.

Samozřejmě Diego má určitou váhu a kdyby mě trefil, tak mám vymalováno! Nicméně tohle jsem schopný si pohlídat. Nechci se ho úplně zastávat, protože se na přípravu vykašlal, ale má můj respekt, že nastoupil. Ono stát v kleci není tak jednoduché, jak to vypadá.
V ohrožení jsem se vůbec necítil od začátku, jednou mě sice trochu líznul, ale nebylo to skoro cítit. Ono to sice tak nevypadalo, ale dostal tvrdý úder na spánek, ale čekal jsem, že se ještě postaví… škoda.

Jak jsem již už několikrát říkal, tohle byl můj první zápas. Byl to tedy jen box, ale mě baví MMA a určitě bych rád pokračoval a vyzkoušel si zápas v MMA,“ rozpovídal se Čert pro topfight.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *