Každodenní informační zpravodajství ze světa MMA obohacené o rozhovory, reportáže a zajímavosti

Další velká legenda na soupisce! OKTAGON hlásí sakra posilu

24/02/2026 19:50 Od Radim Krajl
Další velká legenda na soupisce! OKTAGON hlásí sakra posilu

Kategorie

Organizace OKTAGON nedávno oznámila hodně překvapivou expanzi do Polska. První turnaj se uskuteční ve Štětíně, kde dostaneme titulový zápas Legierski vs Aksu, ale také zajímavou bitvu v polo-těžké váze. 

Organizace OKTAGON MMA pokračuje ve své expanzi, tentokrát na polský trh a další turnaj na tamní půdě nabídne fanouškům atraktivní zápasy. Mateusz Šampion lehké váhy Legierski bude obhajovat svůj titul proti nebezpečnému Gökhan Aksu v hlavním zápase večera.

Server Tapology už nyní nabízí startovku turnaje, kam byl minulý týden přidán i atraktivní souboj mezi Alexanderem Poppeckem a bývalým šampionem polo-těžké váhy KSW Tomaszem Narkunem. Zápas však nebyl oficiálně potrvzen, až do teď. Organizace OKTAGON tento zápas dnes oficiálně potvrdila.

Narkun patřil mezi nejdéle vládnoucí šampiony polo-těžké divize KSW. Titul dokázal několikrát obhájit, stal se jednou z dominantních tváří organizace a dvakrát dokázal porazit legendárního Mameda Khalidova. Ovšem na konci jeho působení v KSW přišly tři porážky v řadě a Narkun v roce 2022 organizaci opustil. 

Související články