Každodenní informační zpravodajství ze světa MMA obohacené o rozhovory, reportáže a zajímavosti

Co na to Miocic? Šampion a GOAT Jon Jones zmiňuje dva zajímavé soupeře

03/05/2024 15:02 Od WPOLD

Šampion Jon Jones naznačil dva možné zajímavé soupeře. MMA Shorties - Každodenní informační servis ze světa MMA.

Co na to Miocic? Šampion a GOAT Jon Jones zmiňuje dva zajímavé soupeře

Kategorie

Na turnaji UFC 295, který se konal minulý listopad v New Yorku, jsme se měli původně dočkat titulové bitvy Jones vs Miocic, která slibovala zajímavou podívanou. Mnozí sice Stipeho odepisovali, ale i přesto byli zvědaví, jak si s GOATem poradí. Na duel však nedošlo, protože se Bones zranil, takže se novým hlavním zápasem určila bitva Procházka vs Pereira. Prozatímním šampionem divize se pak na stejné akci stal Tom Aspinall, který se s Jonesem hodně přestřeloval. A právě Aspinalla nyní Jones při svém návratu zmínil. A nejen jeho.

https://www.mmashorties.cz/proc-dalo-vedeni-ufc-machovi-prisnou-vypoved-i-kdyz-podepsal-novou-smlouvu/

"První den zpátky v gymu od nepříjemného zranění. Cítím se skvěle. Všechno to tedy začíná," poslal Jon Jones nedávno světu skvělou zprávu. Bones je totiž zpátky v gymu, takže se výhledově můžeme těšit na další zápas. Samozřejmě si ještě budeme muset nějakou dobu počkat, ale je reálné, že bychom Jonese viděli zpět v boji ještě letos. Ideálně asi na konci roku, kdy má UFC na programu další turnaj v New Yorku.

S kým se Jon utká? To se zatím neví, ale sám Bones zmínil dvě překvapivá jména. Obecně se totiž počítalo s tím, že dojde na zrušený duel s Miocicem, ale ve hře jsou i další zajímavé možnosti. "S kým byste mě nejradši viděli zápasit? S Alexem Pereirou a nebo Tomem Aspinallem?" zeptal se Jones svých fanoušků, čímž naznačil, že tato jména evidentně zvažuje jako možné soupeře. Obě možnosti zní hodně zajímavě, ale lepší by byla přeci jen bitva Jones vs Pereira, ve které by se proti sobě postavili dva titáni. Favoritem by byl jistě Jones, už jen skrze zkušenosti a schopnosti na zemi, ale Poatana není radno podceňovat. No, necháme se překvapit, jak se to celo vyvine.

Kolovaly informace, že byl Jones zatčen kvůli vyhrožování, ale...

"Chtěl bych se vyjádřit k některým dezinformacím, které se dnes ráno objevily," napsal Jones na Twitteru/X. "Probudil jsem se k falešným zprávám, že jsem byl zatčen. Zatčen jsem nebyl. Ve skutečnosti jsem v současné době se svými dcerami v Texasu na volejbalovém turnaji. Musím přiznat, že je pro mě zklamáním, že musím tyto věci znovu objasňovat, ale chápu, že vzhledem k některým svým minulým problémům mohu být snadným terčem. Je však důležité uvést věci na pravou míru a ujistit se, že se říká pravda.

Nedávno mě navštívili komisaři, když jsem slavil narozeniny a podřimoval. Po probuzení jsem byl zaskočen neprofesionalitou jednoho z komisařů, což ve mně vyvolalo frustraci, která vedla k použití některých sprostých slov, kterých lituji. Chci však zdůraznit, že jsem v žádném okamžiku nikomu nevyhrožoval, nevpadl nikomu do obličeje, nezvýšil na nikoho hlas ani se nedopustil žádné formy napadení. Je škoda, že se rozšířily nepravdivé zprávy bez řádného ověření faktů. Chci vás ujistit, že se proti těmto nepodloženým obviněním budu důrazně bránit. Pravdou je, že k incidentu prostě nedošlo."

Související články