Každodenní informační zpravodajství ze světa MMA obohacené o rozhovory, reportáže a zajímavosti

Bývalý šéf OKTAGON marketingu přiznal, jak chtěl bojovat s Clashem

27/02/2026 10:11 Od Pavel Bartos
Bývalý šéf OKTAGON marketingu přiznal, jak chtěl bojovat s Clashem

Kategorie

OKTAGON promotér Novotný proti bizaru v minulosti hodně ostře brojil, ale nakonec sám nadšeně naskočil na vlnu, když uspořádal souboj Spicy Pája vs Raška, tedy bitvu amatéra s profesionálním bojovníkem, což je jasně bizarní koncept. Základy Celebrity Series však položil někdo jiný.

Vizi podobných soubojů měl totiž už bývalý marketingový ředitel Nikolas Pátek, který prý Clash turnaje sledoval a dokonce se na akci byl i podívat. "Díval jsem se na každý Clash, byl jsem se na to podívat i fyzicky – dělal jsem si poznámky, co dělají lépe," odhalil v rozhovoru pro iSport.cz.

Následně se mu v hlavě zrodil nápad, že by mohl OKTAGON udělat celou velkou akci, na které by se celebrity/influenceři utkali s profesionálními bojovníky. Nápad byl prý v plenkách a údajně by asi přes vedení neprošel, ale Pátek se tak snažil k OKTAGONu přitáhnout cílovou skupinu, která sleduje Clash. Podobná akce měla být jakousi přestupní stanicí, což vlastně nebyl úplně špatný nápad, který se nakonec realizoval jen částečně, ale také fungoval. Duel Spicy Pája vs Raška totiž přitáhl obrovské množství pozornosti a vlastně velkou měrou dopomohl k tomu, aby se O2 aréna vyprodala a aby se PPV turnaje zařadilo do TOP 3 prodejů.

7.3. OKTAGON 85: 

Severino vs Kakhorov

Eckerlin vs Kohout

Frimpong vs Jakobi

Ilbay vs Hamerski

Bartl vs Pfeifer

Walid  vs Sultani

Smolková vs Egger

Wolf vs Kalejaiye

Lemberanskij vs Gunduz

Silva vs Severino

Obodozie vs Hamras

Související články