Attila Végh vysvětluje, proč v přípravě na Vémolu nevyrazil nikam do zahraničí
14/05/2024 18:15 Od WPOLD
Attila Végh vysvětluje, proč v přípravě na Vémolu nevyrazil do zahraničí. MMA Shorties - Každodenní informační servis ze světa MMA.
Kategorie
Už za necelý měsíc nás čeká turnaj OKTAGON 58, kterému vévodí titulová odveta Vémola vs Végh 2, takže přípravy pomalu vrcholí. Vémola pojal tréninkový kemp hodně mezinárodně, zatímco Végh vsadil na osvědčenou kartu v podobě OFA gymu. Proč nevyrazil nikam na hranice?
https://www.mmashorties.cz/sivak-touzil-po-one-fc-ale-asijsky-gigant-projevil-zajem-o-jineho-borce/
"Tím, že jsem věděl, do čeho jdu, tak jsem se za prvé snažil vyskládat ten samý tým, co jsem měl, protože to fungovalo a neměl jsem důvod to měnit. Od té doby už uběhlo pět let a nejsem nejmladší, tak jsem nevěděl, jak to bude zvládat moje tělo," rozpovídal se Végh pro Fight Live.
"Myslím si, že mé tělo zatím slouží, a že mu prospěl ten oddych. Čtyři roky jsem nebyl v tréninkovém procesu. Ale samozřejmě jsem jenom neležel čtyři roky, nejedl a nic nedělal. Každý den jsem měl nějaký tréninkový program a stejně tak jsem měl tři boxerské zápasy. Takže se na to těším, že se dám opět do toho na 100 % a ukážu sám sobě, jak se umím dát do formy, abych udělal výkon a byl jsem spokojen já i celý můj tým."
Samozřejmě se možná mnozí ptají, proč Végh nevyrazil někam za hranice, aby se v rámci tréninku poměřil i s jinými borci, než je na Slovensku zvyklý, ale na to má Pumukli jasnou odpověď. "Určitě ne, protože první kemp jsem měl nastavený doma na Slovensku a všechno bylo přizpůsobeno na mě. Kdybych odjel do zahraničí, tak bych byl jenom jeden z mnoha a trenéři by neměli čas se mi věnovat na 100 %. Bylo by to pro mě nepraktické, musel bych vyzkoumat, co a jak funguje, kdo je jaký trenér... to je pro mně ztráta času.
Tady mám vše ověřené, takže nemám důvod jít pryč, a za druhé mám už svoji rodinu a prostě bych nechtěl odejít od rodiny. Takže pro mě je to úplně pohodlné, všechno je přizpůsobeno mně na míru a nemusím nikam chodit."
Co nás čeká?
8.6. Praha - OKTAGON 58
Vémola vs Végh 2 - o titul polo-těžké váhy
Kincl vs Peňáz - o titul střední váhy
Kozma vs Surdu
Duque vs Machaev
Legierski vs Wanliss
Apollo vs Gogoladze
Korkmaz vs Amirkhani
Petrášek vs Sami
Rock vs Pokorný
Zawada vs Mazúch
Ilbay vs Tripšanský
20.7. Bratislava – OKTAGON 59
Lima vs Magard 2 - o titul bantamové váhy
Paradeiser vs Torres
Barborík vs Rajewski
Čepo vs ?
Kníže vs Úškrt
Ďatelinka vs Raška
Szabová vs ?
Bogdanović vs Keita
21.9. - Brno - OKTAGON 60
Kalašnik vs ?
Lengál vs ?
Roušal vs ?
12.10. - Frankfurt - OKTAGON 61
Jungwirth vs Eckerlin
Coga vs ?