Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » Attila Végh přibližuje, jak velká je naděje, že dostaneme trilogii s Vémolou

Attila Végh přibližuje, jak velká je naděje, že dostaneme trilogii s Vémolou

Mnozí tomu sice nevěřili, ale Karlos Vémola na turnaji OKTAGON 58, kde v hlavním zápase porazil Attilu Végha a srovnal tak sérii na 1:1, opravdu ukončil kariéru. Tedy částečně, protože právě rivalovi a vedení organizace předal své rukavice s tím, že pokud bude zájem o trilogii, tak do ní rád nastoupí. Odpovědnost tedy přehodil na rivala, na kterém nyní je, jak se k věci postaví. Nastoupí ještě přeci jen do dalšího zápasu, který by měl potenciál znovu trhat rekordy? Naděje evidentně rozhodně je.


A je to v háji! Se soubojem McGregor vs Chandler se můžeme rozloučit?

„Trilogie? Už se o tom mluvilo i na tiskové konferenci. Myslím si, že je to nyní v rukách organizace. Já osobně jsem si myslel, že tento druhý zápas nebude tak vyhajpovaný a tak zajímavý. Slyšel jsem hlasy, které mluvily o tom, že to nikoho nezajímá, že Karlos prohrál s Pirátem a já ho zabiju a podobně, což se však nestalo. Za mě je teď trilogie ještě zajímavější. Lidi totiž nevědí, co by se stalo. Ví se, že Attilka dokáže zničit, ale i Karlos dokáže zničit. Je tu tedy velká otázka. Určitě si k tomu sednu s Palem a Ondrou a probereme to. Kdyby ta trilogie bola, tak maximálně do roka. Pak už by to podle mě byl nesmysl. Kdyby na to nedošlo, tak se nic neděje. Ale asi takhle,“ reagoval Attila Végh ve svém živém vysílání.

„Na kolik procent bych do toho čel? Jsem nastavený tak, že určitě na více procent, než do odvety. Proč? Protože mě to přeci jen chytlo. Chytlo mě to. Příprava mě pohltila. Vlastně jsem do toho měl více chuti, než v přípravě na první zápas. Ta pauza 5 let mi vlastně pomohla. Cítím se mladý a silný. Přitom budu mít 39 let. Cítím se opravdu dobře.“
  

Zdá se tedy, že se příprava Attilovi přeci jen zalíbila, takže by byl třetímu souboji svolný, což je hezký výchozí pozice. Nyní tedy bude na vedení organizace, aby nastavilo podmínky a našlo správnou akci, kde a kdy by se mohlo velkolepé završení trilogie odehrát.

„Vím, že je to aktuálně velice atraktivní téma, ale pro teď to nechám na každém z vás. Prvotní pocit není důležitý. Karlos řekl, že by trilogii rád. Teď je to na Attilovi, který zjistil, že nestačí být fantasticky připravený. Musíte mít zápasovou praxi a načasování, což vám nedá nic jiného než ostré boje v kleci. Bude se mu honit v hlavě, že nechce prohrát podruhé… Dejme tomu čas,“ krotil sice Novotný vášně, ale jistě začne na možném vyvrcholení pracovat.
 

20.7. Bratislava – OKTAGON 59

Lima vs Magard 2 – o titul bantamové váhy

Paradeiser vs Torres

Barborík vs Rajewski

Čepo vs Kartal

Kníže vs Úškrt

Wawrzyniak vs Michailidis

Roušal vs Novák

Ďatelinka vs Raška

Szabová vs Álvarez

Bogdanović vs Keita
7.9. – Oberhausen – OKTAGON 60

Stolze vs Kohout

Nazhand vs Handanagić

21.9. – Brno – OKTAGON 61

Kalašnik vs ?

Lengál vs Fry

12.10. – Frankfurt – OKTAGON 62

Jungwirth vs Eckerlin

Coga vs Račić

Engizek vs ?

29.12. – Praha – OKTAGON 65
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *